| and33utza a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca are importanta ce liceu urmezi pentru a deveni medic? si daca da ce licee imi recomandati.:*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are mare importanta profilul liceului dar un profil de stiinte ale naturii te-ar ajuta putin la facultate. Numai bine!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu are importanta, dar iti poti alege un profil de chimie-biologie. In felul asta vei fi oarecum mai pregatita pentru admitere. Dar daca nu ai inceput nici liceul, mai e destul pana studiile universitare. Eu zic sa alegi ce liceu iti place, optiunile legate de facultate de mai pot schimba pana atunci. succes!