| Monyyyyy a întrebat:

azi am aflat ca trebuie sa imi susțin atestatul la alt liceu pentru ca nu e acreditata profilul sau ceva.Si imi va fi scris pe diploma de bac ca am făcut liceul acolo?

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu. Va fi trecut liceul pe care l-ai urmat.

| Monyyyyy explică (pentru Iote):

Trebuie sa imi eliberez diploma de bac de acolo deci nu va scrie nu? Nu de alta dar am făcut un Colegiu și nu mi se pare corect sa imi fie scris un liceu de rahat

| Iote a răspuns (pentru Monyyyyy):

Tu spuneai ca dai doar atestatul acolo. Acum spui ca ei iti vor elibera si diploma de bacalaureat? Colegiul nu este atestat? Ce fel de mare colegiu este fara atestare? Nu inteleg. Unde sustii bacalaureatul?