| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Azi dau o lucrare la algebra si una la geometrie, cum as putea sa inteleg lectiile la geometrie(sunt clasa a6a ) si am de invatat capitolul drepta! Profesoara ne-a explicat foarte bine, dar eu tot n-am inteles si la lucrare vreau sa iau 10! Am nevoie de raspuns cat mai repede pana la 10.30 daca se poate! Promit dau funda!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce cauti tu la scoala?

| cosmin2000 a răspuns:

Nuetrino am vazut ca mi-ai dat un raspuns dar nu-l pot vedea!

| pissycutza99g a răspuns:

Inveti totul despre dreata pe dinafara si acele pribleme cu dreapta gen "AC- BD " sau nu stiu

| pandaAnna a răspuns:

Nu sta pe TPU și du-te și învață. Aici la sigur nu găsești tema. Citește, fii atentă la ce citești și o să înțelegi.

| pandaAnna a răspuns:

Atent... cer scuze