| AngiiiBlake a întrebat:

Când mi-am băgat Internetul mi-am luat webcam și căști. ( acum 2-3 ani ) Mergeau perfect amândouă, dar mi s-au stricat căștile. De vreo 3 zile mi-am luat căști noi dar nu-mi merg. Dacă le bag în mufa verde din spate, merg. Dar mie îmi trebuie să-mi meargă din față. Ce aș putea face? :* Fundă.

Răspuns Câştigător
| StiGGy a răspuns:

Pai. stii ca ele au 2 cabluri : un verde si unu roz. Ala verde il conectezei la boxa, iar pe ala roz il bagi in spate in mufa roz. Daca ai microfon separat... cu ala roz n-ai ce face. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Sa le lasii acolo in mufa verde. laughing

| andrutza1323 a răspuns:

Pai lasale pe mufa din spate. cea din fata poate e de alt ceva si daca nu vezi daca's bagate bine

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Poate ti so stricat mufa din fatawinking