| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Ce credeti ca trebuie sa aleg:-- Poli -automatica si calculatoare -ingineria sistemelor (cu taxa)
sau -- ASE informatica economica(TAXA)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Cred ca trebuie sa alegi ce te atrage mai mult, ce vei face cu placere, la care te pricepi mai bine. Daca iti place tot ce tine de calculatoare da la automatica si calculatoare.Despre ingineria sistemelor nu stiu ce sa zic.Iar daca iti place economia da la ASE... dupa cum arata prezentarea pe mine una ma atrage http://www.csie.ase.ro/Prezentare/Default.aspx?view=1
Alege domeniul in care crezi ca vei lucra cu placere si ceea ce te atrage mai mult, cauta pe net opinii ale studentilor acelor facultati poate te ajuta.

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Automatica si calculatoare.

| Empathizer a răspuns:

Sectia de la Poli e mult mai buna. Depinde si de ce finante dispui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A Es Ei ASE informatica economica ila trebuie neaparat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa imi dai raspuns castigator daca vrei la primul raspuns cum vrei! Pe mine ma ajuta daca imi dai tu cum vrei!