| Sonni a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Ovidius din Constanta? Dar despre liceul Traian? Voi pe care l-ati alege? Funda!

P.S.: Credeti ca cei din mediul rural cu media 9.70 s-ar descurca bine la unul dintre aceste doua licee?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Eu am fost la Ovidius si e smecherie e cel mai bun liceu daca vrei inveti daca nu tot medii mari ai.

1 răspuns:
| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

Daca vrei sa bage carte in tine pana nu mai poti, da, mai bine te-ai gandi la alte licee, cum ar fi Eminescu sau Decebal