| VoicaMircea a întrebat:

Buna TPU credeti ca s-ar putea sa fi gasit cercetatori inca o planeta ca Tera ca eu am vazut pe net ca au spus ca ezista o planeta ca Tera unde se poate supravietui

1 răspuns:
| Wiro a răspuns:

Ar fi posibil. Dar noi s-ar putea sa nu supravieuim acolo doar extraterestri.
Uni spun ca la zona 51 au vazut ozn-uri.
Iar alticare au lucrat acolo au dezvaluit informati secrete.
Cand se alege un nou presedinte in America, i se pune un filmulet cu tot ce au facut ei ajutati de extraterestri.
Deci posibil da.