| Florin123y a întrebat:

Buna,tableta mea se inchide de la sine, la 80%, 90%. Care ar putea fi cauzele, si ce remedi ezista?(daca se poate fara sa merg la service).Dau funda+vot.

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Daca si după hard reset face tot asa... la service cu ea... Este defect hardware.

| Florin123y explică (pentru danutzu96):

Si cat m-ar costa reparatia?

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Nu cred ca se poate face ceva fara sa mergi la service...la fel si mie mi s-a intamplat cu tableta si am incercat orice

| BrotherBlood a răspuns:

De multe ori solutii multe nu sunt. Daca ii dai revenire la setarile din fabrica e posibil sa-si revina.

| Alexymd a răspuns:

Intra in setari si acolo citesti tot atent si o sa gasesti tot ce ai nevoie