| AdrianaMS a întrebat:

curand dau examenul la romana si matematica iar eu tot nu m-am pregatit! Imi puteti sugera o metoda de a invata mai repede sau daca imi puteti lasa link cu niste modele de examen national! Kiss :*

Răspuns Câştigător
| sNNapLe a răspuns:

Http://subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/modeledesubiecte/ Fa-le macar una din asta pe zi si ceva tot rezolvi. Daca faci din astea subiectul 1 (care e de logica) si faci desenu la subiectu 2 scoti 4, 5 :P

2 răspunsuri:
| GioglovanA a răspuns:

Intr-o saptamana nu poti sa faci ce nu ai facut intr-un an.

| Fanta112 a răspuns:

Nu esti singura.