| GrEeNHeArT a întrebat:

>big grin puteti sa imi spuneti si mie ce v-a dat la teza la geografie daca a ti dato desigur!(clasa a 8 a)

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

1. ce fel de lac este Lacul Rosu?
2. altitudinea maxima din grupa bucegi
3. limite grupa sudica a carpatilor orientali
4. un mini eseu despre subcarpatii moldovei
5. asemanari si deosebiri intre grupa nordica si grupa sudica ale orientalilor big grin

| GrEeNHeArT explică:

Multumesc pentru raspunsuuuribig hug am dat-o joi si azi ne-a adus raspunsurile si am luat 9 laughingbig grin

| ALice_4674 a răspuns:

Noua ne-a dat grila. si la ult problema sa ne alegem un subiect la alegere.asa ne-a dat din podisuri, carpati, subcarpati

| Claudia852963 a răspuns:

Poi...noua ne-a dat primul punct grila, nea`a mai dat sa spunem grupele(aveam o harta sh nite puncte)sa scriem niste asemanari sh deosebiri intre 2 grupe...sh sa scriem Grupa N sau Transilvania.Succes la teza!

| Mariinaa a răspuns:

Hey!
Sora mea da joi teza (adica maine)
Si ca subiect sunt Carpatii, acum depinde de profesor!
Iti doresc un 10 la teza!
pa, pa