| Sandor12921 a întrebat:

deci am 19 ani, aproape 20 si am o firma de transport marfa si mai fac e-comerț dar nu am luat bacul si as vrea sa il dau iarasi. De ce documente am nevoie? Se merita sa il dau anul viitor in vara sau in toamna? Chiar nu ma deranjeaza cand, dar am auzit ca in toamna e mai usor. Se tine cont de faptul ca am trecut la Geografie sau trebuie sa dau la toate materiile iarasi?

Răspuns Câştigător
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Foaie de parcurs, FAZ, Centralizator, Scrisoare de transport...
Dar nu merita frate... toate la timpul lor. ce vrei sa faci cu diploma daca nu vrei sa ajungi doctor? Daca ai trecut deja la geografie si mai ai si firma de transport, totul e ok. Succes in activitate.

| Sandor12921 explică (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Mersi mult, dar as vrea sa il am, mai mult pentru a fi impacat cu ideea ca am facu ceva in aia 4 ani de liceu,

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singurele documente sunt cartea de identitate si cererea de inscriere la bacalaureat, in care vei specifica ca vrei sa-ti fie recunoscuta nota la geografie.
Poti sa-l sustii in orice sesiune vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de diploma? Sa iti faci vant vara cand este cald? Oricum nu te angajezi nicaieri. Vad ca esti propriul tau sef.