| nexT_2456 a întrebat:

TPu.Deci daca am luat la bac la romana 5.70 pot sa mai dau o data in toamna pentru marire de nota?! Va rog sa imi spuneti ( daca stiti)?!

Răspuns Câştigător
| Agentuu a răspuns:

Ai fost admis? daca da..nu stiu daca se poate, iar daca iti mai trebuie exact la romana sa iei 6 ca sa-ti iasa media tuturor 6 iti zic sa depui contestatie si sigur vei primi 0.50 pct. si il iei.

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu, nu poţi.
Însă ai putea să faci contestaţie dacă crezi că meriţi mai mult.
Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, nu mai poti.

| davirob a răspuns:

Nu,dar daca ai cazuou la toate insa daca nu nu mai poti sa iti maresti