| Anonimu70 a întrebat:

Bună TPU. Din greșeală, la evaluare la română am facut un V intre rânduri si am scris ceva deasupra randului, se poate considera semn?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de corectori.
In orice caz o sa afli astazi, dupa publicarea rezultatelor la EN.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Parca toti sunteți speriati de fiecare liniuta pe care ati facut-o.
Mai bine te-ai intreba daca ai scris ce trebuie si daca iei bacul, ca lucrările nu se anuleaza asa usor.

| Anonimu70 explică (pentru Lioana):

Scuză-mă că te-am "bruiat". Iar dacă vin cu pretenții tot voi mă faceți nebun.

| Lioana a răspuns (pentru Anonimu70):

Baiete daca era suspiciune de semn in lucrare, ti-ar fi spus cand ai predat lucrarea. Supraveghetorii verifica acest aspect.