| Ionela_Cristina_2000_Ov2f a întrebat:

Daca la bac la romana am facut un V intre rânduri si am scris ceva deasupra randului imi poate anula lucrarea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sunteti toti speriati de bombe in halul asta? 34242345 intrebari despre cum va anuleaza lucrarea pentru o linie. Eu nu am auzit pe nimeni sa i se anuleze lucrarea pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se anuleaza. Spor la anul.

| SandraEve a răspuns:

Va faceti prea multe griiji. Eu cand am dat bac.ul, la matematics am taiat ub exercitiu intreg care se intindea pe o pagina cu o linie asa pe diagonala. Iti dai seama cum arata...si nu mi-a anulat nimeni nimicwinking relax