| AndreeaMaria90876 a întrebat:

Bună TPU, din toamnă voi fi boboacă la liceul de Arte și vreau sã vă întreb cum se procedează la liceu cu elevul de serviciu de exemplu: începe direct clasa a 9-a? Vom fi cu cei de a 10-a? Etc, dau fundă mulțumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| CosminGK a răspuns:

Buna.Te referi la elevul de serviciu pe scoala? Daca da incepe de la A si se termina pana la ultima clasa. Difera cum ai programul la scoala! Dar in rest nu e. Daca esti pe scoala faci doar tu cu clasa ta

| AndreeaMaria90876 explică (pentru CosminGK):

Mulțumesc foarte mult. Aștept să apară funda pentru a o acorda răspunsului happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu stiam ca din a 10-a incepe socoteala, ca bobocii nu fac de seriviciu, poate sunt eu prost informata. laughing Cand am fost eu la liceu nu facea nimeni de serviciu.
Nu vei fi cu altii mai mari, faci cu cei din clasa ta, cel dinainte sau dupa tine de la catalog, depinde cum pica