| keytleen a întrebat:

Dupa ce se termina vacanta asta de vara intru si eu in clasa 9 dar as vrea sa ma transfer la alt liceu in alt oras.Cum pot sa ma transfer? Eu as vrea nu dupa terminarea semestru lui 1 ci mai devreme.Se poate mai devreme sa ma transfer sau dupa terminarea semestrului 1? Metode ceva Ajutati-ma va rog Funda

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Vezi aici Regulamentul : http://www.avocatnet.ro/......estru.html

2 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Trebuie sa stai macar un semestru ca altfel nu te poti transfera...mai este o metoda "spaga" dar nu merge intotdeauna
funda?

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Poti sa te transferi dupa minim un semestru de cursuri la liceul la care esti. Mai devreme nu se poate.