| LiIiA a întrebat:

Eu vreau sa dau la liceul Pedagogic din Galati as vrea si eu sa stiu ce trebuie sa fac la aptitudini fizice avand in vedere ca m-am uitat peste cerinte si nu prea stiu:-reproducerea dupa model a 2 - 3 exercitii de influentare selectiva a aparatului locomotor.As vrea un raspuns concret. Va rog!

2 răspunsuri:
| lov3ya a răspuns:

Repoducerea dupa model a exercitiilor pentru aparatul locomotor nu sunt decat exercitiile care le faci la incalzire la ora de sport;
o sa-ti arate vreo 3 exercitii si dupa aia trebuie sa le executi si tu

| Elisss a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti intrebi profesorul de sport de la scoala, el o sa iti explice concret ce fel de exerciti ar trebui sa faci! Sau pe sa gasesti o persoana care a intrat anul trecut acolo, ea/el iti va explica cel mai bine ce a facut si cumhee hee