| nicooparaschiv a întrebat:

Imi poate da cineva linkul de la bitcoin, unde pot rezolva probleme de matematica pentru meniu KFC?

7 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

E in rrrominica asa ceva?!? eu nu am auzit, si m-as fi bagat tongue

| nicooparaschiv explică (pentru Bizon95):

Da, e in romanica

| Bizon95 a răspuns (pentru nicooparaschiv):

Acum si eu sunt curios big grin
du-te in browser, apasa ctrl+h pentru history (sau meniu/history pe telefon)
si vezi daca totusi gasesti link-ul... ar trebui sa il tina minte de acum 2 zile
apoi te rog sa il postezi si aici big grinbig grin

| nicooparaschiv explică (pentru Bizon95):

Nah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm interesant însă din păcate e prima data cand vad acest lucru, scuze dsr nu te pot ajuta?

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Chestia asta o fost acum vreo doi ani, nu mai exista

| nicooparaschiv explică (pentru Lovelypeaches100):

Si totusi, eu rezolvam probleme după acel site acum 2 zile.
( atât doar ca nu mai găsesc site-ul si nu stiu linkul)