| NIccoletaaaa a întrebat:

am o problema sunt deja clasa 10 si nu po rezolva probleme la fizica, chimie iar matematica nu o inteleg de loc! Cine poate sam ajute sa-mi dea niste lectii! Funda si mersi mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-ti un profesor care sa te mediteze la materiile respective, iar daca nu-ti permiti roaga o colega care se pricepe la materiile respective.Mult succes!

| ProfDeMate a răspuns:

Scrie-mi pe adresa mate. didactic@yahoo.com (fara spatii in interiorul adresei)
Nu ezita!
Prof De Mate

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Cauta logica fiecarui lucru pe care il inveti, la ce foloseste si daca e posibil pune in practica. Poate deveni si distractiv. bafta