| AndradaAndradaAndrada a întrebat:

In ce zi ne intoarcem la scoala din vacanta? Marti sau Miercuri? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xlmpq a răspuns:

Depinde de scoli
altele marti

noi am vb cu diriga sa venim de miercuri

39 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Scoala mea Miercuri happy

| TiMan a răspuns:

A doua zi dupa Paste

| doroteea a răspuns:

Eu o sa icep scoala miercuri. dar nu stiu daca e valabil pentru toti.

| PikaRawrr a răspuns:

Marti.cel putin eu

| KikiRiki98 a răspuns:

Miercuri.S-a anuntat azi ca se merge de miercuri si am vb si cu diriga. tonguetongue

| DND a răspuns:

Din pacate... marticrying dar nu stiu cati vor veni la scoala in a treia zi de Pasti

| alexXxa_4040 a răspuns:

Marti pe 26 aprilie.

| AnneMarri a răspuns:

marţi, în 26 aprilie happy

| AnneMarri a răspuns:

hei tipul (tipa) care a dat stupid la cei care au zis că şcoala începe marţi şi folositor la cei care au zis că şcoala începe miercuri : să ştii că şcoala nu va începe miercuri dacă ne dai nouă stupidhee hee

| iulia7621 a răspuns:

La noi miercuri:p

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Marti funda?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

La mine toata clasa se duce miercuri asa ne-am vorbit

| BestGirl_2450 a răspuns:

Salut Andrada!

Scoala incepem marti pe 26 parca. Pupici:*:*:*:*

O zi frumoasa! Funda?

| JeffHardy2011 a răspuns:

Bunaaa! LA scoala ne ducem Miercuri.

fundita?

| AndradaAndradaAndrada explică:

Hey! Multumesc mult pentru raspunsuri. Intr-adevar, depinde de scoala, iar eu trebuie sa ma duc la scoala miercuri... Daca as putea v-as da tuturor cate o funda, dar din moment ce xlmpq a fost primul care a raspuns "miercuri", va trebui sa-i dau fundita. Multumesc inca o data!

| Deeaa a răspuns:

Eu incepem pe 27 aprilie. Tot liceul face la fel si scolile din M.Kog si Ct

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Depinde de scoala. De exemplu la noi directorul scolii a zis ca nu vom veni in a3a zi de Paste!
Acum depinde de scoala. Unii poate merg in a3a zi de Paste, altii poate nu merg (printre care si scoala mea).
Deci, acum depinde de scoala, nu putem sa-ti spunem cu exactitate!
Sper ca te-am ajutat intr-un fel!
O zi buna!
Bye!

| 2Names a răspuns:

Marti fiind 26 Aprilie si a doua zi de Pasti.

| 2Names a răspuns:

Scuze Marti fiind a treia zi de Pasti(26 Aprilie).

| bestgirl1 a răspuns:

Marti26

| AngiiiBlake a răspuns:

Miercuri. Marti e cerc pedagogic, cred.

| iStarry a răspuns:

Depinde de scoala...noi mergem miercuri, 27 aprilie

| BabyDoll a răspuns:

Marti din pacate straight face

| anadragutza a răspuns:

Pe 27 miercuri ca asa ne-a zis noua eu is din ploiesti

| aBunchOfSmiles a răspuns:

Miercuriiiii:X

| Zøєy a răspuns:

Pai cred ca martitongue

| InnaaYY a răspuns:

Marti.
In a treia zii de paste.
happy
Funda?>

| miley123 a răspuns:

Eu incep marti pe 26 aprilie