| ღMikyღ a întrebat:

La inscrierea pentru profilul filologie bilingv engleza(singura clasa de filologie), unde ai fost repartizat, mai trebuie sa faci cerere pentru bilingv? Cand am fost la inscriere, pe tabla scria doar filologie, fara bilingv. (precizez inca o data ca exista o singura clasa pe acest profil). Trebuie sa faci cerere ca la intensiv?

1 răspuns:
| 3mmylee a răspuns:

La mine la liceu nu a trebuit să fac cerere, dar la alte licee, unde s-au dus unii dintre foștii colegi, au trebuit să facă cerere, deși era doar o clasă de filolgie. Ai putea să întrebi, nu știu, la secretariat, sau pe cineva care e deja la liceul ăla, pe acel profil.
winking