| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU luna trecuta am depus o cerere de transfer la inspectoraul judetean si astazi am aflat ca a fost aprobata si trebuie sa ma duc dupa cerere dupa aceia ce trebuie facuta cu cererea ce trebuie sa fac dupa ce am luat cererea? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ţi s-a spus că trebuie să mergi după acea Cerere, atunci, cel mai probabil, trebuie s-o duci la NOUL liceu ( la care ţi s-a aprobat transferul )!
Cu toate că, în mod normal, I.S.J.-ul ar fi TREBUIT să comunice liceului aprobarea transferului tău!

Toate cele bune!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil, trebuie să o duci la liceul unde ți-ai făcut transferul. Îți vor spune cei de la inspectorat, tot ce trebuie să faci, nu uita să-i întrebi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Lasa ca ne intreaba pe noi. big grin Vii cu cererea la mine sa vad calitatea hartiei. laughing Normal ca intrebi acolo.LOL