| Derude a întrebat:

M-am gandit sa merg dupa liceu la Scoala de subofiteri de politie la Cluj. Imi puteti va rog spune care sunt probele necesare, pana cand se pot face inscrierile si de ce acte am nevoie. De asemenea, as vrea sa stiu daca au voie elevii cu barba? Eu am barba destul de mare dar am auzit ca doar in armata nu ai voie. Iar dupa ce sunt angajat ca politist am voie cu barba?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate raspunsurile la intrebarile tale, pe site-ul oficial al scolii, orientativ in Admiterea 2018 si exact in admiterea din anul cand o vei sustine, se poate schimba putin de la an la an.