| DanScutaru a întrebat:

Buna TPU... Pe viitor imi doresc sa intru la Limbi straine in Romania... Imi puteti spune cum functioneaza acolo invatamintul adica cite limbi pot alege sa studiez si daca pot invata de exemplu engleza rusa si japoneza, pentru ca pe aceste 3 limbi le stiu foarte bine. Funda

1 răspuns:
| Danze a răspuns:

Universitatea de Vest Timisoara. poti studia in doua limbi, nu conteaza daca niciuna nu e romana. Se numara si limbile cunoscute de tine.