| BrokenAngels a întrebat:

pot intra la orice facultate vreau chiar daca intru la un liceu nu foarte bun?!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iei și bac-ul, teoretic da, poți intra la orice facultate

| Sn4k3 a răspuns:

Daca inveti, da.

| bogdan324 a răspuns:

Da,conteaza doar nota din bac si nota la admitere daca e o facultate cu ''fite'', multe te accepta doar cu nota din bac.

| Anon31241212 a răspuns:

Daca te tii de carte si inveti bine si iei bacul, bineinteles.

| DIA23092 a răspuns:

Da, poti intra oriunde! Nimeni nu te intreaba la ce liceu ai studiat, atata timp cat ai diploma de bac! Nici macar nu prea conteaza profilul...adica sunt unii elevi care dau la profilul stiiinte sociale, unde este mai usor pentru a se pregati pentru medicina, facand meditatii! In acest fel, au timp pentru prioritatile lor! O zi frumoasa!