| Cristiana_Olga_1997 a întrebat:

Scuzati daca am gresit categoria! Mi-am cumparat astazi revista BRAVO nr 01 ianuarie 2013. As vrea sa stiu unde pot gasi cealalta jumatate a parolei din nr 26 decembre 2012. Plss Ajutati-ma URGENT!

5 răspunsuri:
| anonymus1anonymus a răspuns:

Nu este nici un numar in revista bravo 1... gasesti in a 2-a revista bravo din ianuarie (daca vrei iti dau eu codul la schimb ca nu am partea 1 sad )

| FluffyPanda a răspuns:

Cauta la chioschiurile de ziare numarul trecut.Eu asa am facut si am gasit pana la urma cartea. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat

| Cristiana_Olga_1997 explică (pentru FluffyPanda):

Scuze pentru neintelegere, dar era vorba ca eu nu gasesc parola din numarul 01 ianuarie 2013. daca m-ai putea ajuta ca sa o gasesc, mi-ai putea spune pagina unde o pot gasi? Multumesc.

| Cristiana_Olga_1997 explică:

Ma refer ca : am cumparat revista nr 26 si 01, dar nu am gasit jumatatea parolei in revista nr 01 ( in revista nr 26 am gasit-o) pentru concursul xmas BRAVO.

| Creţu_Mihaela_1999 a răspuns:

Buna eu am partea a 2a din parola. daca vrei iti dau codul la schimb eu nu am prima partehappy