| Anon2002 a întrebat:

Buna TPU, se considera semn si se poate anula lucrarea de bac daca la romana cand am recitit eseul am realizat ca am uitat sa scriu ceva si am scris deasupra?
Nu am facut acolada, ca asa mi-a zis supravegetoarea, doar ca am scris inclinat, aproape oblic.
Va rog sa imi raspundeti!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se va anula.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Semn divinlaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se anulează nimic.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu va mai faceti atatea griji cu subiectul asta. Profesorii doar va sperie. Se considera semn daca faci stelute, floricele sau ceva vizibil care nu are nicio legatura cu ce trebuie sa scrii acolo. Niciun profesor nu e atat de absurd sa anuleze o lucrare pentru niste greseli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil va fi totul în regulă...așa mă stresam și eu cu unele chestii și nu a fost nimic.

| Visătorul_Daniel_1991 a răspuns:

Depinde de profesorul/profesoara care corecteaza