| Catalin0310 a întrebat:

Am facut un semn pe lucrarea mea de bacalaureat.Am uitat sa scriu ceva si am stras o linis in sus, am scris pe ea.Imi poate anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu sunt nici ăștia absurzi, majoritatea.

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu ti se va anula lucrarea doar pentru atat, mai ales ca acum lucrarile vor fi trimise la corectat in alte judete.
O zi buna.

| Catalin0310 explică (pentru alexs99):

Multumesc! Cei care au supraveghiat, adica doar unul, asta mi-a zis.Si m-a speriat sincer

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Nu prea cred deoarece se poate presupune ca tu ti-ai dat seama ca ai uitat ceva dupa ce ai terminat de scris. De anulat crede-ma, nu o sa ti-o anuleze.

| Catalin0310 explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Multumesc! Sper sa fie asa.Adica eu am uitat ceva important si cand am recitit, mi-a dat seama ca trebuia sa scriu un cuvant.Si cand am vazut asta, am tras o linie pentru a se intelege ca e completare acolo

| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Stai linistit, eu cand am dat bac-ul, am uitat sa scriu ceva si am scris pe margine, dar nu mi-a anulato.

| NowHere101 a răspuns:

In principiu da. Se considera semn.