| valentin233 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a, pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa. Maine este ultima zi in care pot duce cererea de transfer la secretariat. Este vreo problema daca ma duc sa duc cererea sigur, fara nici un parinte?

2 răspunsuri:
| Just4FunIE a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu cred ca poti fara confirmarea unui parinte...din cate stiu eu abia dupa 18 ani poti sa faci tu singura mai multe lucruri inclusiv acesta.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca cererea este semnata de un parinte atunci poti sa o duci si singur. Numai bine!