| valentin233 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a, pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa. Maine este ultima zi in care pot duce cererea de transfer la secretariat. Este vreo problema daca ma duc sa duc cererea sigur, fara nici un parinte?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca cererea este semnata de un parinte atunci poti sa o duci si singur. Numai bine!

| Just4FunIE a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu cred ca poti fara confirmarea unui parinte...din cate stiu eu abia dupa 18 ani poti sa faci tu singura mai multe lucruri inclusiv acesta.