| valentin233 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a, pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa. Maine este ultima zi in care pot duce cererea de transfer la secretariat. Este vreo problema daca ma duc sa duc cererea sigur, fara nici un parinte?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| alee19 a răspuns:

Salut, si eu m-am transferat in clasa a10a, la alt liceu, si am facut totul fara parinti pentru ca ei nu aveau timp, vezi ca cererea sa fie semnata de ambii parinti si in rest nu ai treaba daca esti cu parintii sau nu, sau daca trimiti un verisor, nu conteaza. multa bafta

| imakeyoursmile a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie cu un parinte kiss mai bine nu risti