| Mihai1765 a întrebat:

sunt clasa a12a, voiam sa va intreb daca dupa 15 mai voi putea merge la meditatii pentru ca eu dau bacul din ch organica si de abia am terminat materia de clasa a10a si putin din a11a si imi e frica ca nu o sa pot termina materia mai ales ca dupa in iulie am admiterea la medicina? Dupa 15 voi putea merge? Ca as merge si in fiecare zi numai sa termin materia pentru ca sunt foarte stresat, incepe sa imi para rau ca m-am apucat de meditatii doar anul acesta.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, vei putea merge, daca se respecta ce au spus guvernantii, ca nu va mai fi nevoie de declaratie.

| sierra1 a răspuns:

"intreb daca dupa 15 mai voi putea merge la meditatii"

eu cred că ar trebui să intrebi profu/profa dacă riscă niște viruși pentru a face meditații cu tine sau alții

| Mihai1765 explică (pentru sierra1):

Profa a zis ca ea numara zilele pana la bac pentru ca e foarte stresata ca nu a terminat materia

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai1765):

"dupa 15 mai voi putea merge"

au zis (guvernanții) că in localitate nu te intreabă nimeni unde și când mergi. Profa să vrea!

| Jackpot2 a răspuns:

Depinde ce spune profa