| IulianaDoroftei7777899 a întrebat:

sunt clasa VIII-a si anul acesta voi sustine examenul,sunt in dubii in legatura cu alegerea liceului,vreau niste pareri de la niste constanteni. Daca sunteti cumva la liceul Mihai Eminescu sau chiar Decebal,imi puteti spune cum este colectivul/profesorii?
Mi-as dori sa aflu daca sunt licee de "fite" adica, daca n-ai ultimul model de telefon, te exclud...
Multumescc! Funda

2 răspunsuri:
| ColeStClaire a răspuns:

In Constanta majoritatea liceelor sunt de fite. Dar e neinteresant. Mihai Eminescu este un liceu excelent. Decebal este okay daca ai rabdare