| Ioana0701 a întrebat:

sunt foarte stresata cu evaluarea nationala pe care o sa o dau in iunie anul acesta. Mi-e foarte frica sa nu ma blochez si sa nu imi dau seama cum sa rezolv. Credeti ca o sa fie usor si se va descurca toata lumea? Vreau sa iau peste 9, 5 la mate si peste 9 la romana, ca sa intru la un liceu bun...
Mi-e foarte frica!

2 răspunsuri:
| eusunt7 a răspuns:

Exerseaza modelele de evaluare nationala si dupa relaxeazate nu te gandi la ce va fi pentru ca va fi bine!

| MichaelJackson123 a răspuns:

Modelele de examene publicate recent nu par chiar atat de grele. Ai putea sa te uiti peste ele daca nu ai facut-o deja.