| anonim_4396 a întrebat:

Sunt în clasa a VIII-a și învăț bine dar ideea e că vreau sa dau la mate info fiindcă îmi place matematica dar nu prea le am cu calculatoarele (momentan nici nu mai am PC). M-aș putea descurca sau vor apărea probleme?

Răspuns Câştigător
| Notmyaccount a răspuns:

Buna! Nu vorbesc din proprie experienta, dar am prieteni care au dat la mate-info fara sa aiba cunostinte in ceea ce priveste informatica si se descurca foarte bine si chiar imi spun adesea "info e una din cele mai usoare materii". Trage tu concluzia!

| Serghei1722 a răspuns (pentru Notmyaccount):

Mulțumesc, cred că voi da la mate-info

| Notmyaccount a răspuns (pentru Serghei1722):

Mult succes iti doresc!