| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a9 a la profil mate-info info intensiv si nu prea ma descurc la informatica. Ma intrebam daca stiti niste site-uri unde sa gasesc problem rezolvate si sa fie si explicate.

2 răspunsuri:
| FelixAndrei a răspuns:

Si? de ce ai ajuns aici?

| FelixAndrei a răspuns:

Nici macar n-ai spus in ce limbaje de programare sau ce programa ai. cum ai vrea sa te ajutam daca nu dai relatii suficiente.
in fine, este netul plin de informatii. insa mai trebuie sa-ti doresti cu adevarat si sa stii si ceva engleza. poti folosi si translatorul google. este foarte folositor.