| adddaa a întrebat:

Sunt pasionata de fotografie si as vrea sa sa vorbesc cu cineva despre asta, sa ne comentam fotografiile, sa ne dam sfaturi sau daca ar putea sa ma mai invete cate ceva big grin Am pus fotografii si pe fb, dar nimeni nu le baga in seama, si de aceea as vrea sa vorbesc cu o persoana pasionata de acelasi lucru. Am mai primit „din zbor" cate o parere: a, imi place cum ai surprins momentul; ai focalizat super, etc etc... dar parca nu e destul. Multumesc anticipat! :* ps: stiu ca nu prea se incadreaza in categorie, dar nu prea am stiut unde s-o pun

3 răspunsuri:
| Kitty_7799 a răspuns:

Pai lasa si fb sa vedem pozele.happy

| adddaa explică (pentru Kitty_7799):

Am contul privat, dar da-mi o solicitare de prietenie :d http://www.facebook.com/profile.php?id=100001673152678

| Fotoem a răspuns:

Http://breazue.blogspot.it/
urmareste sau cauta site uri despre sau cu fotografi cauta pe google