| Moncherie a întrebat:

BUNA TPU! Trebuie sa iau interviu mai multor profesori in scoala,dar nu stiu ce intrebari sa le pun. Va rog sa ma ajutati! (DAU FUNDA)

7 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Pentru ce este interviul si ce aspecte te intereseaza?

| Moncherie explică (pentru motherfuckerstyle):

E pentru revista scolii si nu vreau sa fie intrebari banale de genul: de ce v-ati facut profesor sau de cand sunteti profesor. Ceva mai amuzant care sa iasa din normalitate, dar nici intrebari prea indraznete

| motherfuckerstyle a răspuns:

1.Daca un profesor nu poate preda la toate materiile noi dc trebuie sa invatam la toate?
2. Daca azi sunt zero grade, si maine e de doua ori mai frig, cat de frig va fi maine?
3. Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi?
4. Daca lipiciul superglue lipeste intr-adevar orice, de ce nu si interiorul tubului?
5.Barbierul se barbiereste singur?
La intrarea intr-o frizerie sta scris: "Ii barbieresc pe cei care nu se barbieresc singuri si numai pe ei."
Barbierul se barbiereste singur?
6.V-ati gandit mult inainte sa raspundeti la aceste intrebari?

| Moncherie explică (pentru motherfuckerstyle):

Multa originalitate ce sa zic, copy paste tongue

| Moncherie explică:

Ceva originalitate? Cum ar fi "Daca s-ar evapora toate telefoanele din lume ce ati face?" intrebari de genul! originalitate nu banalitate!

| 73467 a răspuns:

Cum sunt elevii dvs?

| 73467 a răspuns:

Cum sunt elevii dumneafoastră?