| 0PopaPorno a întrebat:

Va rog imi puteti zice ce se studiaza la liceu la profil mate-info? As vrea pe clase sa-mi ziceti. funda garantat

3 răspunsuri:
| Dreezy a răspuns:

Matematica, Informatica, Fizica, Biologie Si chimie. Pe restul nu prea se pune mare importanta.
. astea sunt in toate clasele doar ca cu cat avanezi, o sa se adauge cateva ore in plus.

| oDyenika a răspuns:

Eu sunt la mate-info. Pai in special Matematica, informatica, fizica, biologie, chimie. pe astea se pune accent! la asta te referi?

| eca_6373 a răspuns:

In clasa a 9a si a 10 a nu vei studia nimic diferit fata de cei de la bio chimie sau altele respectiv 4 ore de mate 2 sau 1 ora de info, insa din clasa a 11a totul se schimba. mai multe ore de mate si de info si doar 3 ore de romana.In a 12 a, foarte multa mate si info. nu pot sa iti zic ce se face in a 12 a pentru ca inca nu sunt... dar trebuie sa te gandesti si tu ca in a 12 vei face mate si info intensiv happy