| Enache_Gherghina_1958 a întrebat:

voi chiar credeti in Apocalipsa?
dca nu, argumentati!
funda!

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

In niciun caz!
Pentru ca, daca as crede, as fi considerata nebuna.

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,deoarece au mai spus-o si nu s-a adeverit. E pur si simplu o mare teapa, intelegi?

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,nu cred! de cate ori au zis ca se sfarseste lumea, deja m-am plictisit!laughing

| MadalinaaIoana a răspuns:

Eu nu cred,pentru ca,cum a zis si alincikkkk, daca se termita calendarul maias, inseamna ca o sa murim? Categoric nu. Si nu mai cred, pentru ca, doamna noastra de religie a zis ca, intre-devar va veni candva apocalipsa, dar semnele ei vor fi : evreii vor devenii crestini si isi vor da seama ca cel pe care l-au rastignit acum 2000 de ani a fost Iisus, natura se va degrada ( ceea ce se intampla si acum ), ma rog si altele. Daca vrei sa le stii citeste Apocalipsa din Biblie.
Deci, in concluzie, eu nu cred.
Funda te rogg?

| anonim333 a răspuns:

Eu nu cred deocamdata in apocalipsa, deoarece nu a fost anuntata nici macar de oameni care au ceva in cap.winking
Dar, o data si o data va veni.

| Lariii99 a răspuns:

Heii.
Sincer,eu nu cred.
Eu sunt de parere ca atunci cand vrea Dumnezeu va fi apocalipsa, nu cand vor mayasii sau altcineva.
Asta e parerea mea!
Bye happy

| D3FECT3D a răspuns:

Nu,
-ceru'i alabastru
-nori is albi :']]
-temperatura ii normala
- soarele este ca in si orice alta zi
-apa a ramas transparenta, fara miros etc
- nimic schimbat...batting eyelashes

| MicroVoltsRo a răspuns:

Eu nu cred, Deoare ce daca ar fi vorba de acel asteroid. sar vedea ceva semne pe cer de ex un fel de stea ceva.

| urascspanacul a răspuns:

NU, deeoarece mayasii desi au fost mari astrologi ei isi omorau oamenii in apa de baut. Oricum de ce sa fie pe 21 sau orice data pusa de niste oameni pesimisti si sa nu fie cu o zi dupa? Acum pe bune o sa murim oricum poate de batranete sau din cauza unui accident deci nu conteza cum doar atunci cand o sa murim si cica ne vedem toata viata sa avem ce vedea happy.

| CryChristiAN a răspuns (pentru urascspanacul):

Mayasii cu siguranta ca s-au referit la apocalipsa prostiei.

Pentru user-ul care a pus intrebarea: sper ca 1958 nu este anul nasterii tale.

| alincikkkk a răspuns:

Nu! deoarece pe acea data se termina calendarul maias ce inseamna ca se termina toate animalele.sati lamuresc mai bine stii ca fiecare an are cite un animal specific, depilda anul 2012 a fost anul dragonului