| TheGeor19 a întrebat:

Voi ieri la evaluarea nationala de la limba romana ati pus nume colegului/prietenului pasionat de lectura? Daca am pus un prenume oare are ceva?

Răspuns Câştigător
| Hbl_Alle_1997 a răspuns:

Nu are nimic... de unde sa stie corectorul ca nu e numele prietenului/colegului tau pasionat de lectura.

18 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Buna. Eu nu am pus nume si mi-am dat seama cand era prea tarziu. Am intrebat-o pe una dintre asistente si au spus ca daca nu e in cerinta, nu conteaza.Acum ramane la alegerea corectorilor dar eu cred ca daca le place compunerea. nu mai conteaza. Bafta la mate!

| camy417 a răspuns:

Normal ca am pus nume. nu-mi place sa acuz pe cineva de nebunie fara sa ii dau si nume

| JustForFewSeconds a răspuns (pentru camy417):

Cred ca la-i facut pe colegul/prietenul tau nebun din moment ce zici astalaughing o prietena de-a mea ma caracterizat si ca trasatura a zis m-a facut scundalaughing

| camy417 a răspuns (pentru JustForFewSeconds):

Si inca in cate feluri l-am facut: nesimtit, mistocar, nebun, ciudat, deprimat si inca si mai cate.

| daydreamer a răspuns:

Nu e vorba daca numele este adevarat sau nu, este despre faptul ca nu ai voie sa folosesti nume decat daca iti dau ei o lista. Depinde de profesorii care ti-o corecteaza, daca vor scadea sau nu pentru asta.

| JustForFewSeconds a răspuns (pentru daydreamer):

Sa ne rugam sa nu considere nici semn si sa puncteze continutul, nu numele! Azi se corecteaza...

| Ramo137 a răspuns (pentru JustForFewSeconds):

Si cand aflam notele?

| daydreamer a răspuns (pentru Ramo137):

Vineri, la scoala, pana in ora 2 pm.

| TheGeor19 explică (pentru Ramo137):

Notele se afiseaza vineri pana in orele 14.00

| Ramo137 a răspuns (pentru daydreamer):

Multumesc

| blackdragon_7370 a răspuns:

Daca ai pus un prenume, mai mult ca sigur, se va considara ca fiind unul fictiv, prin urmare nu vei fi depunctat.

| TheGeor19 explică (pentru blackdragon_7370):

Va multumesc mult! Eram foarte stresat ca sa nu cumva sa se considere semnwinkingV urez sa luati notele pe care le doriti! Mult succes maine la mate!

| Ramo137 a răspuns:

Nu, eu am inventat unul laughing.
ce nota crezi ca iei?

| Ramo137 a răspuns:

Succes la mate... sper sa nu fie greu.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Eu nu am pus, si nici titlu nu am puscrying Cine vrea sa dam din nou examenul?big grin Oricum cine stie ce corectori mai prindem azi! Succes la mate maine si sa speram ca nu vor fi subiecte asa naspa!

| bubblex a răspuns (pentru JustForFewSeconds):

Daca nu era precizat acolo la liniute, nu trebuia sa punem titlu. happy

| Sakura1218 a răspuns:

Si eu am inventat unul...l-am numit,, Cosmin,, ( primul nume care mi-a venit in minte ). Nu ar trebui să ne depuncteze având in vedere că nu s-a specificat...dar nu stii la ce să te mai astepti ( n-ai vazut ce scandat national a iesit? ).

| SerenaVDW a răspuns:

Nici nu trebuia sa pui titlu.nu cere.