| MihaEllla16 a întrebat:

Vreau sa merg la spovedit [ nu am mai fost niciodata ] am 17 ani. si as vrea sa stiu ce intrebari imi pune? ce ma pune sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună! eu ştiu că te întreabă care au fost păcatele săvârşite de tine.şi tu răspunzi.îi spui care au fost păcatele săvârşite de tine până acum.succes!

| afrodita3333 a răspuns:

Te pune in genunchi pe o perna si te intreaba daca ii asculti pe parinti, daca injuri, daca esti cuminte daca dracui etc. Nu te intreapa cine stie ce.

| NamelessGirl a răspuns:

Pai te intreaba daca ai fost la biserica, te intreaba daca te rogi, te intreaba daca ai mintit, te intreaba daca ti-ai resppectat canonul pe care ti l-a dat data trecuta( in cazul tau nu pentru ca ai zis ca nu ai mai fost pana acum la spovedit).

| TheDubstepMan a răspuns:

Pai i-ti pune intrebari despre posibile pacate iar de pus te pune sa-ti faci cruce si sa pupi crucea din mana parintelui.