| Fjordneddey a întrebat:

Buna TPU!
Vreau sa stiu din ce costau corijentele la matematica si chimie de clasa 11. Daca puteti va rog sa imi atasati si PDF as fi cel mai fericit. Multumesc anticipat!
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"din ce costau corijentele la matematica si chimie de clasa 11"

deschide manualele respective la cuprins și ai răspunsul!

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca vrei cam mult.laughing Gasesti exercitii si materia explicata pe Youtube.Sau poti lua legatura cu profii sa ii intrebi pe ce sa te axezi. Daca nu te descurci, roaga un coleg sa te ajute, eventual il platesti.

| Fjordneddey explică (pentru dullcat):

Gasesti exercitii si materia explicata pe YouTube, dar problema mea este ca nu stiu ce exercitii va trebui sa rezolv la corijenta. Am nevoie de un PDF ca sa vad concret din ce constau!