| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Buna TPU :*
Vreau sa va intreb. ce pot face pentru a retine mai usor? Cand invat. Eu acasa nu prea învățam si nu stiu de ce nu pot invata usor la mine acasa, am mers la ore si acolo invat foarte bine si sa rețin mai mult si mai repede, se întâmpla sa invat o cateva lecții si ma încurc intre ele, ce pot face sa rețin usor? Va rog un sfat bun, multumesc mult de tot! :*

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Dupa ce ai invatat scrie pe foaie ce ai invatat, e o metoda destul de buna si da rezultate!