| mihaela91 a întrebat:

Buna TUP am si eu o mica problema vreau sa urmez daca se poate cursuri pentru a deveni educatoare, insa eu am terminat un liceu cu profil tehnologic. Pot urma aceste cursurii? Si unde? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ca sa ajungi educatoare trebuie sa urmezi facultatea de Stiinte ale Educatiei-specialitatea PIPP, adica Pedagogia invatamantului primar si prescolar-3 ani, dupa care poti face un master daca doresti...

| mihaela91 explică (pentru VladimirPutin):

Dar in olt sti daca se gaseste aceasta facultate? mai exact in slatina?