| tombraiderunderworld a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare. Am intrebat multa lume dar nimeni nu stie sa-mi raspunda si m-am gandit sa va intreb aici.
Eu imi doresc sa intru la Facultatea de Psihologie. Pe unele site-uri ale unor facultati am vazut ca s-a intrat anul trecut si cu medii mai mici de 8. Deci candidatii care aveau 8 sau sub erau admisi. Apoi m-am uitat pe un site la candidatii respinsi si spre surprinderea mea erau candidati respinsi si cu 9. Cum este posibil? Tin sa mentionez ca la observatii nu scria nimic cum ca persoana si-ar fi retras dosarul. Ma puteti ajuta cu o explicatie cei care sunt la facultate ca nu prea inteleg. Va multumesc frumos.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Posibil sa lipseasca ceva din dosarul lor sau poate ca a fost organizata o proba eliminatorie.