| Curious2 a întrebat:

Bună tuturor, este cineva care a absolvit o facultate de pictură?
Dacă da, vă rog să imi scrieţi ce cursuri teoretie aţi avut?
In cursurile dumneavoastră, era descris Primul şi al Doilea Razboi Mondial?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Facultate de pictura rolling on the floor războaie mondiale și pictura laughing

| Curious2 explică (pentru Catrice):

E, na. Intrebam si eu, na.
Dar ce studiaza cei de la pictura?

| Catrice a răspuns (pentru Curious2):

Tehnici de pictura, curentele alea de le învățai la școală (romantism, modernism etc), despre pictori...cam ce aveai in manualele de desen la teorie și nu făceai.
Și e arte plastice, nu pictura.

| Curious2 explică (pentru Catrice):

Tu studiezi artele plastice?

| Catrice a răspuns (pentru Curious2):

Da cum să nu, eu fac fiecare facultate posibilă și imposibilăhee hee

| 7PotDouglah a răspuns:

Facultatea de pictură? Eu.
Am și facultatea de cântat la țambal, plus pe cea de făcut ciorbă de perișoare.