| anonim_4396 a întrebat:

eu dau in curand teza la istorie si nu stiu exact din ce trebuie sa invat... doamna nu ne-a spus! am manual si caiet dar nu pot tine minte atatea lectii ca sunt prea multe! doamna preda extrem de mult! vreau sa stiu ce ar trebui sa invat mai exact pentru teza, daca puteti sa imi dati un fel de "memorator"? adica ce e mai important din lectii. ( apropo sunt clasa a 8-a)
multumesc anticipat!happy dau funda + votwinking

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Cel mai usor. deschizi caietu laughing sau faci tu conspectu la lectiewinking