| Wickedgame a întrebat:

Buna tuturor. Eu stau in Italia, si familia mea nu e decisa in totalitate, dar totusi, as vrea sa intreb, daca ma transfer din Italia in Romania, la liceul de arta din orasul meu, trebuie sa dau din nou capacitatea, sa repet anul? Sa dau probe? Se intra dupa mediile mele de la scoala pe care o fac acum? Va multumesc anticipat. happy

4 răspunsuri:
| valentinamarinamary a răspuns:

Da,nu trebuie sa faci nimic, tu AI DAT ODATA EXAMENUL conteaza media cu care ai iesit|! Si eu sau in Italia si saptamana viitoare trebuie sa dau examenu sa intru la liceu! Mi.e frica tare...

| Wickedgame explică (pentru valentinamarinamary):

Sa nu-ti fie frica. E ceva foarte usor. Si cand dai examenul, gandeste-te la ceva frumos, si nu fi stresata. Bafta. love struck
oricum, iti multumesc pentru raspuns. happy

| valentinamarinamary a răspuns (pentru Wickedgame):

Cu placere!happyDar ie nu ti-a fost frica ca trebuie sa dam la tot..pana si la muzicacrying! Ma gandesc la comisie ca ma asteapta acolo cu pistoalele in manabig grinACA NU STI TE IMPUSC SI NICI NU TE TREC sau era invers?:? rolling on the floor)

| valentinamarinamary a răspuns:

Acum am aceiasi problema, eu vreau sa ma intorc la liceu in Romania dupa ce am dat examenele vreau sa incep a 9 a in Romania trebuie sa mai dau odata? Ca eu vreau cu orice pret sa ma intorc pentru cei 4 ani de liceu! Te rog afla pentru amundouabig grin!laughingmersi