| Andreea_8588 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva pareri despre liceele Ioan Cuza, Spiru Haret si Matei Basarab? Pe care mi-l recomandati ca prima optiunea? Sau ce licee imi mai puteti recomanda deoarece media mea generela este 9.98?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Saav, lazarwinking funda? te rog mersi

1 răspuns:
| Silviu_7451 a răspuns:

Cred ca esti din provincie daca pui asemenea intrebare. Daca consideri ca media ta de 9.98 este castigata corect prin invatatura si te simti potenta sa o pastrezi atunci iti recomand Sava sau Lazar. Dintre cele care le-ai enumerat tu: Ioan Cuza este foarte prost. Spiru Haret are medie mare, dar sunt profesori prosti si copii de bani gata, iar Matei Basarab e cat de cat ok. Bafta happy